ما را دنبال کنید:

قوانین و مقررات

حضور به موقع و منظم در کلاسهای آموزشی الزامی می باشد.

رعایت نظم و پاکیزگی محیط کلاس الزامی است.

در صورت هرگونه بی نظمی و ناهنجاری در لایتک توسط دانشجو، از ادامه حضور نامبرده در لایتک جلوگیری بعمل آمده و شهریه به وی استرداد نخواهد شد.

رعایت اصول اخلاقی در خصوص عدم تجاوز به حریم کامپیوترهای شخصی دیگران (دانشجویان و استاد) الزامی است و در صورت عدم رعایت ، واحد آموزش مجاز است فرد خاطی را از دوره محروم نماید.

دانشجویان گرامی، از آنجا که تمامی هماهنگیها بین واحد آموزش و دانشجویان (از قبیل: اعلام کنسلی، کلاس فوقالعاده، امتحانات و ....) از طریق SMS و یا ایمیل صورت میگیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه و ایمیل خود، دقت لازم را مبذول فرموده و هرگونه تغییرات در این اطلاعات را در اسرع وقت به مسئولین ثبتنام اعلام فرمایید.

جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاسها خودداری نمایید.

ضبط جلسات تدریس به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صوتی فقط با هماهنگی اساتید محترم امکان پذیر میباشد.

استفاده از تلفن همراه در زمان برگزاری کلاس و استعمال دخانیات در محیط آموزشی ممنوع می باشد.

حضور همراه به هر عنوان در کلاس ممنوع است.

تمامی تجهیزات آموزشی (اعم از سختافزار و نرمافزار) از محل درآمد شهریه دانشجویان گرامی بودجه‎بندی و خریداری شده و در کلاسهای جاری و کلاسهای آینده مورد استفاده دانشجویان محترم قرار میگیرد که اهتمام شما در حفظ و نگهداری هر چه بهتر این تجهیزات موجب ارتقاء کیفیت آموزش خواهد بود. لذا خواهشمند است بدون هماهنگی اساتید محترم و مهندسین فنی هیچ جابه‎جایی و یا تغییری در استفاده از تجهیزات واحد آموزش ایجاد نفرمایید. دانشجویان گرامی در صورت ایجاد هرگونه لطمه و آسیب، متعهد به جبران خسارت می باشند

قوانین و مقررات آموزشی

داشتن غیبت بیش از ۳ جلسه غیرموجه در کلاس باعث حذف دانشجو از دوره آموزشی شده و واحد آموزش هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه کلاس به عهده نخواهد داشت و مدرک پایان دوره نیز اعطا نمی شود.

دانشجویان تا قبل از شروع دوره ملزم به ثبت نام و درج مشخصات خود در سایت و اعلام ID خودشان به واحد آموزش خواهند بود. (آزمونهای پایان دوره نیز از طریق این سیستم انجام می پذیرد- لذا افرادی که در سیستم ثبت نام نکرده باشند مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود)

در پایان هر دوره آموزشی، آزمون از دانشجویان اخذ می شود و در صورت كسب حداقل نمره ١٤ از ۲۰ یا ۶۰ از ۱۰۰ نمره گواهینامه صادر مي گردد و در صورت عدم كسب حدنصاب نمره به عنوان مردود محسوب شده و بايد مجددا در آزمون با آمادگی بیشتر شرکت کند. دانشجویانی که در آزمون حد نصاب نمره را کسب نکنند و بدون اطلاع قبلی و دلیل موجه در آزمون پایان دوره غیبت داشته باشند جهت شرکت در آزمون مجدد باید ۲۰ درصد هزینه دوره را به عنوان هزینه آزمون مجدد پرداخت نمایند.

قوانین و مقررات مالی:

دانشجویان گرامی پیش از شروع دوره و جلسه اول کلاس میبایست نسبت به تسویه حساب کامل دوره اقدام نموده و سپس در دوره حاضر شوند. در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل ثبت نام به عهده خود دانشجو میباشد

ثبت نام در صورت وجود ظرفیت در دوره مورد نظر انجام می شود و با توجه به محدودیت پذیرش، الویت ثبت نام بر اساس مدارک کامل و پرداخت شهریه دوره می باشد.

در صورتی که دانشجو به خاطر مشکلات شخصی از ادامه کلاس باز ماند هیچ مسئولیتی بر عهده واحد آموزش نبوده و ملزم به پرداخت کل شهریه کلاس می باشد.

پس از واریز مبلغ مورد نظر حتما شماره فیش را تلفنی به دفتر آموزش اطلاع دهید و اصل فیشهای واریزی را پس از حضور در کلاس به نماینده آموزش تحویل دهید.

شرایط انصراف و جابه جایی:

عودت شهریه و یا جابه‎جایی به کلاس و یا ساعت دیگر، فقط مطابق با شرایط ذیل قابل اجرا خواهد بود:

  • در صورت انصراف توسط دانشجو مبلغ عودت داده نمی شود.
  • از شروع دوره به بعد هیچگونه شهریه‎ای عودت داده نمیشود. و همچنین به هیچ‎وجه ممکن جابجایی به کلاس و ساعت دیگر صورت نمیپذیرد.
  • جابجایی در دوره های آموزشی، پیش از شروع دوره با تایید مدیر آموزش لایتک امکان پذیر خواهد بود.

شرايط دريافت گواهينامه رسمی پايان دوره:

ثبت نام در سیستم ثبت نام و دریافت کد

حضور دانشجو در حداقل ۷۰٪ جلسات کلاس

تسويه حساب کامل

قبولی در آزمون پايان دوره (کسب حداقل نمره ۶۰ از ۱۰۰ یا ۱۴ از ۲۰ و تاييد استاد دوره)

دانشجویان محترم برای دریافت گواهینامه خود میتوانند سه هفته پس از اعلام نمرات، پس از هماهنگی تلفنی و حصول اطمینان از صدور آن، حضوراً و شخصاً با ارائه کارت شناسایی معتبر مدرک خود را دریافت نمایند.

گفتنی است نمرات دانشجویان تنها از طریق سیستم ثبت نام اعلام می شود و به هیچ عنوان نمرات به صورت تلفنی اعلام نمی گردد. در صورت عدم ثبت نام در سیستم ثبت نام، نمره به دانشجو اعلام نخواهد شد.

دانشجویان محترم می بایست حداکثر تا شش ماه پس از پایان دوره نسبت به دریافت گواهینامه خود اقدام فرمایند. تحویل گواهینامه با تأخیر مشمول هزینه تاخیر خواهد بود.