ما را دنبال کنید:

سوالات متداول

 • آیا ثبت نام در سایت الزامی می باشد ؟

  بله. از آنجایی که تمامی مراحل ثبت نام، نمرات و مدارک از طریق سیستم ثبت نام اطلاع رسانی می شود، دانشجویانی که عضو سامانه نباشند امکان ثبت نام در دوره را نخواهند داشت و نیز نمرات به آنها اعلام نشده و موفق به دریافت مدرک خود نخواهند شد.

 • زمان برگزاری آزمون ها به چه صورت می باشد ؟

  آزمونهای هر دوره، در انتهای هر دوره با هماهنگی انجام شده در طول دوره برگزار می شود. آزمونها برحسب دوره، به صورت کتبی، پروژه ای و یا عملی می باشد که در طول دوره، توسط اساتید و کارشناسان لایتک اطلاع رسانی می شود.

 • آیا به تمامی افراد شرکت کننده در دوره ها گواهینامه اعطا می گردد؟

  همانگونه که اشاره شد در انتهای هر دوره، آزمونی از دانشجویان اخذ می شود و افرادی که حدنصاب نمره ۶۰ از ۱۰۰ را در هر آزمون به دست آورند، گواهینامه اعطا خواهد شد.

 • گواهینامه از سوی کدام سازمان و چگونه صادر می شود؟

  به افرادی که حد نصاب لازم را در آزمون های لایتک به دست آورده اند، گواهینامه ی رسمی و معتبر از سوی آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات (لایتک) همراه با هولوگرام اختصاصی اعطا می گردد که این گواهینامه به زبان انگلیسی جهت سهولت در ارائه به مراجع بین المللی صادر می شود.

 • آیا دوره ها به شکل عملی ست؟ یا تنها به صورت تئوری برگزار می شود؟

  از آنجایی که دوره های موجود در لایتک، دوره های مهارت افزایی می باشد لذا تمامی دوره ها به صورت عملی خواهد بود و اساتید در طول دوره با ارایه تمرین ها و کارهای کلاسی، دانشجویان را به شکل عملی با تمامی مباحث آشنا می سازند. البته در مواقعی که نیاز به توضیحات تئوری وجود دارد، اساتید توضیحات را به صورت تئوری و اسلاید ارایه خواهند داد.